Самоклейкий папір в листах

Arconvert (Италія)

Самоклейка листова FIXTER

Coated 80

Напівглянсова папір високої білизни, немашінние каландрирование. Для будь-якого промислового використання, фрукти, харчові продукти і т click reference.п.

Основний матеріал

UPM Raflatac Oy (Фінляндія)

RAFLACOAT PLUS

Біла бездеревний суперкаландрірованная папір з машинним покриттям середнього глянцю, багатоцільового призначення для барвистих високоякісних етикеток, які потребують високого контрасту і особливої точності друку

Способи друку: Флексографія, шовкографія, офсетний, глибока і високий друк. Гаряче тиснення фольгою. Підходить для друку термотрансферним методом при використанні смоляних / воскових ріббонов. Рекомендується тестування.

Переваги: Нова папір більш жорстка і міцна, ніж ті, що пропонувалися раніше. Матеріал забезпечує більш високу швидкість переробки і допомагає створювати етикетки з високою контрастністю і непрозорістю.

Додаткова інформація: CIE Білизна 120% - ISO 11475

UNICOAT PLUS

Білий папір без вмісту деревної маси з машинним покриттям середнього глянцю. Етикеточний папір багатоцільового призначення для барвистих етикеток, які потребують особливої точності друку.

Способи друку: Флексографія, ротогравюра, офсетний, трафаретний і високий друк. Матеріал підходить для термотрансферного друку при використанні парафінових / на смоляний основі ріббонов.

Клей

OFFSET

Папір машинної обробки без вмісту деревної маси. Матеріал переважно використовується для друку на струменевому або лазерному принтері різноманітної інформації.

Бумага-основа – KRAFT SPECIAL 90

Біла Крафтпапір-основа без вмісту деревної маси.

Виробник – Torraspapel (Испанія)

Distak Gloss

Чістоцеллюлозние крейдований папір високої білизни і глянцю. Добре піддається обробці, при друку гарантується високий глянець фарби.

Застосування: виробництво високоякісних етикеток загального призначення. Відмінна контрастність відбитка при багатоколірного друку. Відмінна гнучкість.

Клей RA-678

Акриловий знімний клей. Використовується в тих випадках, коли етикетки підлягають видаленню. Перед застосуванням на важких або невідомих поверхнях рекомендується провести попереднє тестування.

Клей A-251

Акриловий перманентний клей універсального призначення. Застосуємо до різних поверхонь, включаючи шорсткі і циліндричні поверхні. Застосуємо при автоматичному відділенні і наклеюванні етикеток. Відмінний результат при гільйотиною різанні.

Подложка Kraft 90

Крейдований папір, з матовою поверхнею, придатною для друку. Достатня жорсткість і стійкість до деформації. Відмінне опір викривленню і Сгортуємість при зміні умов зовнішнього середовища.